UAB TERMA teikia šias paslaugas:

  • konsultavimas;
  • saulės elektrinių detalūs modeliavimai ir skaičiavimai su programa PV*SOL;
  • projektavimo ir montavimo darbai;
  • komponentų tiekimas ir gamyba;
  • sistemos iki „rakto“;
  • aptarnavimas.

Dirbame tik su gamintojais turinčiais ilgametę patirtį, kurių įranga yra patikrinta ir kokybiška. Saulės modulius siūlome HECKERT SOLAR (Vokietija), įtampos keitiklius (inverterius) siūlome – SMA (Vokietija) arba SOFAR SOLAR (Kinija). Esant poreikui galime pasiūlyti ir kitų gamintojų įrangos.
Montavimo elementus siūlome tik iš aliuminio ir nerūdijančio plieno. Saulės elektrinės dažniausiai montuojamos ant šlaitinių ar plokščių stogų, bet galime pasiūlyti ir montavimo sistemų ant žemės ar įrengti pavėsinę automobiliui. Daugiau informacijos čia.
Saulės moduliams suteikiame 11-20 metų garantija ir ne mažiau kaip 25 metų 80% efektyvumo garantiją, inverteriams 5-20 metų garantiją, montavimo sistemoms 10 metų garantiją, projektavimo ir montavimo darbams 5 metų garantija.

Saulės elektrinių įrengimo kainininkas – čia
Siūlome ABL (Vokietija) automobilių įkrovimo stoteles namams ir verslui, daugiau informacijos – čia

Kas yra dvipusė elektros energijos apskaita?

Dvipusė elektros energijos apskaita – tai elektros tiekėjo administruojama sistema, skirta gaminantiems vartotojams, kurių namuose yra įrengtos saulės elektrinės ir kurių per metus suvartojamos elektros energijos kiekis iš esmės sutampa su jame per metus pagamintos elektros energijos kiekiu.
Kai saulės elektrinė gamina nepakankamai elektros energijos, elektros energijos trūkumas yra importuojamas iš elektros tinklų. Kai saulės elektrinė gamina daugiau elektros energijos, nei tuo metu namų ūkis vartoja, perteklinė pagaminta elektros energija yra pateikiama į elektros tinklus Elektros energijos importo ar eksporto metu įrengtas skaitiklis skaičiuoja į tinklus patiektą ir suvartotą elektros energiją. Kiekvieną sugeneruotą, bet nesuvartotą kilovatvalandę klientas atiduoda “pasaugoti” į elektros tinklus už ~3.8 ct/kWh. T.y. klientas moka ne ~12 ct/kWh, o tik ~3.8 ct/kWh. Klientas moka visa kaina (~12 ct/kWh) tik tuomet, kai nebeturi sukaupęs sugeneruotos elektros energijos iš saulės elektrinės.
Per metus saulės elektrinėje pagamintos elektros energijos kiekis turi neviršyti per metus suvartotos elektros energijos kiekio. Saulės elektrinės integravimas į dvipusės elektros energijos apskaitos sistemą leidžia gaminančiam vartotojui užsitikrinti namų ūkyje suvartojamos elektros energijos kainą ilgesniam kaip 25 metų laikotarpiui.

Saulės moduliai vandens šildymui

Saulės energijos panaudojimas vandens šildymui naudojant saulės modulius, kurios gamina elektros energiją ir tiesiogiai šildo vandenį talpoje. Patentuotas LOGITEX® išradimas, kai elektrinis šildymo elementas prijungiamas tiesiogiai prie saulės baterijų, be jokių energijos nuostolių. Tai leidžia pasiekti aukšta naudingojo veiksmo koeficientą, paprastą valdymą ir saugią eksploataciją. Iki šiol tai vienas efektyviausių būtų pasitelkti saulės modulių pagamintą ekologišką elektros energiją.

Sistemos privalumai: galimas labai įvairus saulės elementų išdėstymas, bei paprastas sujungimas tarpusavyje, praktiškai neriboja sistemos sumontavimo galimybių individualiuose namuose, daugiabučiuose ar kitos paskirties pastatuose.
Vandens šildytuvai LOGITEX® pritaikyti vandens šildymui nuo saulės baterijų, dujinio ar kieto kuro katilo, bei elektros tinklo. Siūlome 160 ir 200 ltr talpos vandens šildytuvus su dviem elektriniais šildymo elementais po 2 kW. LOGITEX® vandens šildytuvams suteikiama  5 metų garantija. Daugiau informacijos čia

Taip pat galime pasiūlyti ir didelio galingumo saulės elektrines karšto vandens šildymui.

Keletas UAB TERMA įrengtų saulės elektrinių pavyzdžių: